Media

 

Komunikacja z przedstawicielami mediów odbywa się za pośrednictwem Accredito.com. Przez system Accredito dziennikarze otrzymują najważniejsze informacje (newsy, zapowiedzi, bezpłatne zdjęcia). Wnioski o akredytacje na mecze reprezentacji Polski rozgrywane w naszym kraju należy składać za pośrednictwem Accredito.

Materiały dotyczące reprezentacji Polski seniorek i seniorów umieszczane są na stronie koszkadra.pl oraz w dedykowanych mediach społecznościowych:

Facebook, Twitter, YouTube, Instagram

Logotyp #KoszKadra do pobrania (PIONOWE, POZIOME)

 

Oficerami prasowymi kadr seniorskich są:

Jakub Skowron – kadra seniorek – j.skowron@pzkosz.pl

W przypadku pozostałych kadr narodowych informacje umieszczane są na stronach 3x3.pzkosz.pl (kadry 3x3), szkolenie.pzkosz.pl (kadry młodzieżowe) oraz w mediach społecznościowych PZKosz:

Facebook, Twitter, YouTube, Instagram

Osoby odpowiedzialne za komunikację:

Joanna Kuziora – kadry młodzieżowe – media@pzkosz.pl

PZKosz udostępnia mediom bezpłatne zdjęcia wszystkich reprezentacji Polski koszykarzy. Prośbę o przesłanie odpowiednich zdjęć należy kierować na adres media@pzkosz.pl. Przy publikacji zdjęcie powinno być podpisane fot. PZKosz/autor zdjęcia.

Branża gier nowe kasyna dla polski osiągnęła w Polsce punkt krytyczny, a jej uregulowanie ma kluczowe znaczenie. Rząd przyjął przepisy ograniczające ilość dostępnych gier kasynowych online i wprowadził surowe wytyczne dla operatorów. Dlatego też istnieje wiele nowych kasyn, z których gracze mogą wybierać. Jest to jeden z głównych powodów, dla których Polska stała się tak popularnym miejscem dla graczy online. Gracze mogą wybierać spośród wielu różnych opcji, w zależności od preferowanego stylu gry. Na przykład, polscy gracze nie mogą już grać w kasynach online, które nie mają licencji, ponieważ władze mogą ścigać graczy w międzynarodowych lobby gier, jeśli nie spełniają oni przepisów hazardowych kraju. W 2016 roku przychody z gier hazardowych w Polsce wyniosły 4 304 mln zł. Do 2020 roku liczba ta ma sięgnąć 10 miliardów złotych. Oznacza to, że rządowi brakuje znacznej części tych pieniędzy. Jeśli szukasz możliwości gry online w Polsce, masz do dyspozycji kilka różnych opcji. Jedną z nich jest blackjack, gra karciana, w której gracze grają przeciwko gospodarzowi. W Polsce można znaleźć wiele odmian blackjacka, a sloty są kolejnym popularnym wyborem dla graczy. Pomimo niskich wymagań co do umiejętności, sloty są uważane za jedną z najprzyjemniejszych gier w kasynie. W rzeczywistości wielu graczy uważa automaty do gry za najlepszą opcję ze względu na niskie wymagania dotyczące stawek.