Puchar dla zwycięzcy EuroBasketu w sobotę we Włocławku

Puchar Nikołaja Siemaszko, czyli trofeum dla zwycięzcy EuroBasketu 2017, będzie można zobaczyć (a nawet zrobić sobie z nim zdjęcie) w sobotę 6 maja przed meczem ćwierćfinałowym play-off Anwil Włocławek - Energa Czarni Słupsk. Najmłodsi kibice mogą liczyć na niespodziankę!

news

Trofeum oraz oficjalna maskotka EuroBasketu 2017 - Sam Dunk - będą czekać na kibiców w Hali Mistrzów we Włocławku (między wejściami A i B) w sobotę od godz. 16.45. Każdy będzie miał okazję do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia. Dodatkowo, pierwsza setka najmłodszych fanów koszykówki otrzyma bezpłatne piłki!

Puchar „podróżuje” przez całą Europę - od Łotwy do Turcji. Odwiedzi tym samym wszystkie kraje, które zagrają w tegorocznym EuroBaskecie. Nazwane imieniem Nikołaja Siemaszko, członka Galerii Sław FIBA, trofeum po raz pierwszy użyto w 1995 roku. Obecnie używana będzie już trzecia wersja tego pucharu, która jest oczywiście wzorowana na poprzednich.

Mecz nr 2 ćwierćfinału play-off Anwil Włocławek - Energa Czarni Słupsk rozpocznie się o godz. 17.45. Transmisja w Polsacie Sport Extra od godz. 17.30.

 

udostępnij