Czas na debiut zespołu LOTTO 3x3 Team!

Po efektownej prezentacji LOTTO 3x3 Team podczas Suzuki Pucharu Polski w Lublinie czas na sportowy debiut na arenie międzynarodowej. Już 25 marca podopieczni Piotra Renkiela wezmą udział w turnieju Firstcaution 3x3 Trophy (Lite Quest) w szwajcarskim Zurychu.

 

news Zdjęcia | Wojciech Figurski/400mm.pl

- Z małym opóźnieniem, ale w końcu startujemy! - mówi kapitan LOTTO 3x3 Team, Przemysław Zamojski. - Długo czekaliśmy na pierwszy turniej w naszych nowych barwach. Cieszę się, że zadebiutujemy w Zurychu, gdzie przyjadą rywale na wysokim poziomie. Nasz cel to wywalczyć awans na turniej FIBA 3x3 Challenger - dodaje „Zamoj”.

LOTTO 3x3 Team do Szwajcarii wylatuje już w czwartek. - Przez ostatni miesiąc ciężko trenowaliśmy, wiemy, że turniejem Firstcaution 3x3 Trophy zaczynamy tegoroczny sezon i chcielibyśmy rozpocząć go z uśmiechem na twarzy - mówi Piotr Renkiel, trener LOTTO 3x3 Team.

- Turniej w Zurychu jest jednodniowy, więc aby zrealizować cel musimy wygrać łącznie pięć spotkań jednego dnia. To trudne zadanie, ale po to powstał LOTTO 3x3 Team, aby temu sprostać. Nasz cel to wywalczenie biletu na Challengera - dodaje Renkiel.


Aktualizacja: Organizator nie przeprowadzi transmisji z turnieju

 

Terminarz LOTTO 3x3 Team podczas Firstcaution 3x3 Trophy:

10:55 vs. Team Montreux (Szwajcaria)

12:45 vs. Team Antwerp (Belgia)

15:00 vs. Team Zurich-Wiedikon (Szwajcaria)

Półfinały: 17:50 - 18:15

Finał: 19:15

 

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, ma w swoim portfolio m.in. gry liczbowe i loterie pieniężne. Produkty te są dostępne są w ponad 18,5 tys. punktów sprzedaży w całej Polsce, a także online.

Spółka jest jednym z najważniejszych filarów finansowania polskiego sportu i kultury narodowej. Dzięki swoim klientom od 1994 roku przekazała na te dwie ważne dziedziny życia społecznego ponad 17,7 miliardów zł.

 

 

udostępnij