Waldemar Fornalik spotkał się z Mikiem Taylorem

Były trener piłkarskiej reprezentacji Polski, a obecnie szkoleniowiec Piasta Gliwice, aktualnego mistrza Polski - Waldemar Fornalik - w środę spotkał się z trenerem koszykarskiej kadry Mikiem Taylorem.

news Zdjęcia | Wojciech Figurski/400mm.pl

ZDJĘCIA

Waldemar Fornalik złożył gratulacje Mike’owi Taylorowi za świetny wynik reprezentacji Polski na wrześniowych mistrzostwach świata w Chinach. Polacy awansowali do tej imprezy po 52 latach i zajęli rewelacyjne ósme miejsce! Trener Piasta Gliwice podkreślił, że bardzo przeżywał przede wszystkim mecz z gospodarzami tamtego turnieju - śledził go dzięki relacji radiowej. Teraz będzie trzymał kciuki za Biało-Czerwonych podczas czwartkowego meczu z Izraelem.

Były szkoleniowiec piłkarskiej reprezentacji Polski podkreślał, że możliwość spotkania trenera Mike’a Taylora, odpowiedzialnego za ostatnie rewelacyjne wyniki zespołu, to dla niego duży zaszczyt i honor. Amerykanin również skorzystał z możliwości pogratulowania Fornalikowi zdobycia mistrzostwa Polski w 2019 roku. Na koniec trenerzy wymienili się koszulkami swoich drużyn.

 

udostępnij