Transmisje z Hamburga w TVP Sport

Spotkania reprezentacji Polski podczas turnieju towarzyskiego w Hamburgu będzie można zobaczyć w TVP Sport, na tvpsport.pl oraz w aplikacji mobilnej. Kadra trenera Mike’a Taylora od piątku do niedzieli zagra tam kolejno z Czechami, Węgrami i Niemcami.

news Zdjęcia | Andrzej Romański

Czytaj też: Kadra w środę wraca do treningów

Biało-Czerwoni mają za sobą trzy sparingi w Pradze. Kadra pokonała Jordanię aż 92:51, później po bardzo wyrównanym starciu lepsza okazała się ekipa Czech (81:76), a w ostatnim starciu wygrała ekipa Tunezji (75:64). Po tych meczach zawodnicy dostali dwa dni wolnego, aby od środy wznowić przygotowania do mistrzostw świata. Trener Mike Taylor wybrał też 14 graczy, którzy będą grali w kolejnych meczach towarzyskich: za pracę podziękował Jakubowi Schenkowi i Krzysztofowi Sulimie, natomiast do zespołu dołączy A.J. Slaughter (WIĘCEJ O SKŁADZIE).

- Nasz plan jest taki, aby z tymi 14 zawodnikami podróżować do końca przygotowań, włączając w to mecze towarzyskie w Chinach przed samymi mistrzostwami. Niektórzy zawodnicy mogą odpoczywać w poszczególnych meczach. Wszystko po to, abyśmy byli świeży oraz w najlepszej możliwej formie w fazie grupowej, rozpoczynając od 31 sierpnia i meczu z Wenezuelą - podkreśla Mike Taylor.

BILETY NA MECZ POLSKA - HOLANDIA W LUBLINIE

W Hamburgu na kadrą czekają kolejne wyzwania, ponieważ turniej ma bardzo mocną obsadę. Reprezentacja rozpocznie od meczu z Czechami (liderem tego zespołu jest Tomas Satoransky, zawodnik Chicago Bulls), później zagra z Węgrami (z tym zespołem rywalizowaliśmy podczas pierwszego etapu kwalifikacji do MŚ), a na koniec zmierzy się z gospodarzami, Niemcami (do składu dołączył już Dennis Schroeder z Oklahoma City Thunder).

Bilety na turniej VTG Supercup w Hamburgu dostępne są TUTAJ

 

Terminarz turnieju w Hamburgu (transmisje w TVP Sport, tvpsport.pl i aplikacji mobilnej):

Piątek, 16 sierpnia, godz. 17:30: Polska - Czechy
Sobota, 17 sierpnia, godz. 17:30: Węgry - Polska
Niedziela, 18 sierpnia, godz. 15:00, Niemcy - Polska

 

 

udostępnij