Pierwsze bilety na mecze Polaków na MŚ już dostępne

Można już kupić pierwsze bilety na mecze Mistrzostw Świata, które od 31 sierpnia do 15 września zostaną rozegrane w ośmiu chińskich miastach. Uruchomiona została sprzedaż biletów “Team Pass”.

news

Bilety “Team Pass” umożliwiają wejście na pięć meczów drużyny narodowej:

- 3 mecze pierwszej fazy grupowej i 2 drugiej fazy
lub
- 3 mecze pierwszej fazy grupowej i 2 klasyfikujące (od miejsc 17 do 32)

Ceny wejściówek “Team Pass” wynoszą od 228 do 965 dolarów.

Losowanie grup Mistrzostwa Świata odbędzie się 16 marca w Shenzhen. Po nim ruszy sprzedaż biletów “City Pass” (na mecze w danym mieście). W czerwcu będzie można kupować bilety jednodniowe (“Day Pass”) i pojedyncze bilety na dane spotkanie.

Wszystkie szczegóły na temat biletów dostępne są TUTAJ

 

Reprezentacja Polski tylko raz w swojej historii występowała na Mistrzostwach Świata - w 1967 roku w Urugwaju. Wtedy drużyna prowadzona przez słynnego trenera Witolda Zagórskiego zajęła wysokie piąte miejsce. Podczas tej imprezy Biało-Czerwoni wygrali cztery z dziewięciu meczów.

W Mistrzostwach Świata w Chinach zagrają 32 zespoły: Angola, Argentyna, Australia, Brazylia, Chiny, Czarnogóra, Czechy, Dominikana, Filipiny, Francja, Grecja, Hiszpania, Iran, Japonia, Jordania, Kanada, Korea Południowa, Litwa, Niemcy, Nigeria, Nowa Zelandia, Polska, Portoryko, Rosja, Senegal, Serbia, Stany Zjednoczone, Tunezja, Turcja, Wenezuela, Włochy, Wybrzeże Kości Słoniowej.

 

udostępnij