Zyskowski opuszcza zgrupowanie kadry

Jarosław Zyskowski nie zagra w najbliższych meczach reprezentacji Polski z Litwą i Kosowem. Powodem jest kontuzja, której nabawił się jeszcze w trakcie minionego sezonu Energa Basket Ligi.

news Zdjęcia | Andrzej Romański

- Niestety, odnowiła mu się kontuzja stopy, której doznał jeszcze w trakcie sezonu. Jarosław przyjechał na zgrupowanie kadry, podjął wysiłek treningowy, ale po badaniach okazało się, że nie jest w stanie dać z siebie 100 proc. Dziękujemy za jego zaangażowanie i poświęcenie, będziemy oczywiście liczyć na niego w przyszłości. Teraz najważniejsze dla niego jest odpowiednie przygotowanie do kolejnych rozgrywek Energa Basket Ligi i Koszykarskiej Ligi Mistrzów - mówi trener reprezentacji Polski Mike Taylor.

Spotkanie Polska - Litwa w ERGO ARENIE już w czwartek 28 czerwca o godz. 19.00 Sprzedaż biletów prowadzona jest na portalu ebilet.pl. Ceny biletów rozpoczynają się od 9 zł (ulgowe) i 19 zł (normalne). Mecz będzie transmitowany w TVP HD.

Masz bilet na mecz? Przyjdź do ERGO ARENY już o godz. 15.30! Na telebimie w hali będzie można zobaczyć spotkanie Mistrzostw Świata w piłce nożnej Polska - Japonia (początek o godz. 16.00). DWA MECZE, JEDEN BILET - kibicuj Biało-Czerwonym!

 

Skład reprezentacji Polski na mecze z Litwą i Kosowem:

1. Aaron Cel, Polski Cukier Toruń
2. Tomasz Gielo, Divina Seguros Joventut (Hiszpania)
3. Karol Gruszecki, Polski Cukier Toruń
4. Adam Hrycaniuk, Stelmet Enea BC Zielona Góra
5. Łukasz Koszarek, Stelmet Enea BC Zielona Góra
6. Maciej Lampe, Qingdao Eagles (Chiny)
7. Kamil Łączyński, Anwil Włocławek
8. Michał Michalak, Tecnyconta Saragossa (Hiszpania)
9. Dominik Olejniczak, Ole Miss (Stany Zjednoczone)
10. Marcel Ponitka, Asseco Gdynia
11. Mateusz Ponitka, Iberostar Teneryfa (Hiszpania)
12. Michał Sokołowski, Rosa Radom
13. Adam Waczyński, Unicaja Malaga (Hiszpania)
14. Jakub Wojciechowski, Anwil Włocławek

 

udostępnij