W piątek mecz nr 2 w finale Europucharu

Adam Waczyński i jego Unicaja Malaga w piątek zagrają drugi mecz finału Europucharu z Valencią. Początek o godz. 21.00.

news Zdjęcia | Andrzej Romański

W pierwszym spotkaniu lepsza okazała się drużyna z Walencji. Starcie było niezwykle wyrównane przez trzy kwarty. W ostatniej gospodarze potrafili jednak odskoczyć, a kluczową trójkę pół minuty przed końcem trafił Bojan Dubljević. Ten rzut ustawił wynik spotkania na 68:62. Adam Waczyński spędził na parkiecie 15 minut. W tym czasie zanotował trzy punkty i zbiórkę.

Rywalizacja w finale toczy się do dwóch zwycięstw. Unicaja musi więc wygrać, aby przedłużyć swoje szanse na końcowy triumf. Ewentualny mecz nr 3 zostanie rozegrany w środę 5 kwietnia.

Transmisja końcówki spotkania rozpocznie się ok. godz. 22.20 w Eurosporcie 2 (po meczu piłkarskiej Bundesligi). Retransmisja w nocy z piątku na sobotę o godz. 00:15.