Bilety na mecz Polska - Białoruś w Toruniu już w sprzedaży

Mecz kwalifikacyjny do EuroBasketu 2017 pomiędzy Polską i Białorusią zostanie rozegrany 14 września 2016 r. w Arenie Toruń. Bilety na to spotkanie można już kupić na stronie abilet.pl

news

Spotkanie z Białorusią będzie ostatnim meczem kwalifikacyjnym do przyszłorocznych Mistrzostw Europy rozegranym w Polsce. Wcześniej kadra zagra we Włocławku z Portugalią i w Lublinie z Estonią.

W zespole Białorusi można odnaleźć kilka znajomych twarzy. Trenerem tej drużyny jest Aleksander Krutikow, który w Polsce pracował m.in. w ekipach z Bydgoszczy, Poznania, Słupska, Świecia i Inowrocławia. W kadrze ciągle gra także 36-letni Aleksander Kudriawcew - kibice mogą znać z gry dla klubów z Koszalina, Bydgoszczy i Słupska. Jedną z największych gwiazd białoruskiej koszykówki jest Arciom Parachouski, gracz silnego rosyjskiego Uniksu Kazań.

Ten mecz z pewnością będzie sporym wyzwaniem dla zespołu prowadzonego przez trenera Mike’a Taylora. Adam Waczyński, rodowity torunianin, oraz inni reprezentanci Polski zrobią jednak, aby również to spotkanie zakończyć sukcesem i zbliżyć się do gry w kolejnych Mistrzostwach Europy.

Bilety na mecz Polska - Białoruś w Toruniu można kupić już od 5 zł (ulgowy) i 10 zł (normalny). Szczegóły dotyczące cen są dostępne na stronie abilet.pl

 

Terminarz kwalifikacji do EuroBasketu 2017:

Polska - Białoruś - środa, 14 września 2016 r., godz. 20.00, Toruń (informacja o biletach i wydarzenie na Facebooku)

Estonia - Polska - sobota, 17 września 2016 r., godz. 19.00, Tartu

 

udostępnij