Najlepszy mecz Karnowskiego na koniec Ligi Letniej NBA w Orlando

Na zakończenie Ligi Letniej NBA w Orlando Przemysław Karnowski zanotował swój najlepszy występ w tych rozgrywkach. W meczu z Hornets zdobył 20 punktów, 9 zbiórek, 3 asysty, 2 przechwyty i blok w 25 minut spędzonych na parkiecie!

news Zdjęcia | Andrzej Romański

Środkowy tym razem nie znalazł się w wyjściowej piątce Magic, ale jeszcze w pierwszej kwarcie pojawił się na parkiecie. Jego dorobek po 20 minutach spotkania był dość skromny - sześć punktów i trzy zbiórek. Lepiej zaczął prezentować się w kolejnych kwartach, kiedy stał się jedną z najważniejszych opcji ofensywnych drużyny. Ostatecznie zakończył mecz z 20 punktami, 9 zbiórkami, 3 asystami, 2 przechwytami i blokiem w 25 minut gry. Zespół z Orlando musiał jednak uznać wyższość Charlotte Hornets 78:86

Podczas całego starcia Polak był rewelacyjny na linii rzutów wolnych – nie pomylił się w żadnej z ośmiu prób. Kadrowicz trafił 6 z 9 rzutów z gry, a ponadto bardzo dobrze współpracował z kolegami z drużyny, o czym świadczą trzy asysty na jego koncie.

To było najlepsze spotkanie w wykonaniu Karnowskiego w Lidze Letniej NBA. Rozgrywki zaczynał grając dla Hornets, ale w dwóch meczach nie dostał zbyt wielu szans na pokazanie się, uzyskując łącznie sześć punktów i sześć zbiórek. W swoim pierwszym spotkaniu w barwach Magic miał z kolei 14 punktów i pięć zbiórek.